Typy čtyřkolek a příslušenství

Měsíční archív: Únor 2014

Čtyřkolky na prodej

Čtyřkolky mají opravdu všestranné využití. Můžete je používat jako pomocníka při těžké práci v těžko dostupných oblastech a v náročném terénu, jako třeba v lesích, na poli, na farmě a tak podobně.

Čtyřkolky můžete využívat také jako dopravní prostředek na pozemních komunikacích, k čemž však musí být samozřejmě homologované.

Další využití je pak třeba také ke sportovním účelům. Pokud jde o výrobu, prodej nebo distribuci čtyřkolek, tak tímto se zabývá v dnešní době opravdu poměrně veliké množství společností.

Pokud uvažujete nad koupí nějaké čtyřkolky, tak se můžete samozřejmě zajít podívat do nějakého kamenného obchodu v místě vašeho bydliště nebo se můžete mrknout také do internetových obchodů, kterých je veliké množství. Velice oblíbenou společností v České republice je pak například společnost Ráj čtyřkolek. Pokud se podíváte na oficiální stránky této společnosti, tak se můžete podívat na všechny typy čtyřkolek, které společnost prodává.

Naleznete zde nejoblíbenější světové značky, jako například ArticCat, Polaris, Access Motor, TGB, SMC, Journeyman a tak podobně. Největší prodejní místo má společnost na Vysočině, kde se můžete podívat na více jak třicet vystavených čtyřkolek včetně dalších doplňků a příslušenství. V současné době společnost nabízí dokonce také adrenalinové služby ve speciálně vybudovaném areálu, který je určené pro firemní akce a offroadovou zábavu.

Základem areálu je originální zateplený srub až pro šedesát lidí. Součástí je pak pozemek o výměře 16 tisíc metrů čtverečních, na kterém naleznete offroadové tratě, které jsou určené právě pro čtyřkolky.

Vložil Prodej čtyřkolek | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Elektrická čtyřkolka

Elektrické čtyřkolky se vyrábějí spíše menší a pro děti. Avšak na trh došly také klasické elektrické čtyřkolky, se kterými si užijete opravdu pohodovou jízdu. Konkrétně se jedná o mode s názvem čtyřkolka Geo Country.

Jedná se osvětově první elektrickou ATV čtyřkolku, která je celosvětově dostupná, homologovaná na pozemní komunikace a svým uživatelům může nabídnout opravdz vysoký standard. Čtyřkolka je dělána zejména pro ty, kteří hledají uspokojivý a vysoký výkon, avšak současně chtějí také zůstat ekologičtí.

Čtyřkolka totiž nemá samozřejmě žádné emise a jezdí bez toho, aby vydávala nějaké zvuky. Jedná se o spolehlivý a robustní stroj, které můžete využívat jak pro zábavu, tak také pro pracovní vyžití. Čtyřkolka je také opravdu ideální pro milovníky přírody.

Můžete se s ní vydat do lesů bez toho, aby o vás zvířata věděla již několik kilometrů dopředu. Můžete tak v lesích spatřit to, co byste na obyčejné motorové čtyřkolce nikdy nespatřili. Pokud bychom se měli bavit o výkonu, tak čtyřkolka nabízí celkově 4 kW. Samozřejmostí je pakl brzdový rekuperační systém.

Dodávány jsou také bezúdržbové Northtar gelové baterie, které vynikají svojí technologií AGM. Pod řídítky se nachází veliký a přehledné LCD displej, který vám nabídne všechny aktuální informace, například o stavu baterie a tak podobně. Tuto výbornou elektrickou čtyřkolku můžete pořídit za cenu zhruba kolem dvou set padesáti tisíc.

Vložil Typy čtyřkolek | Štítek , , , | Zanechat komentář

Vozík za čtyřkolku

Vozíky za čtyřkolku jsou velice užitečné například pře těžkých pracích v lesích, na farmě a tak podobně. Vozíků za čtyřkolky existuje samozřejmě opravdu veliké množství druhů, přičemž se od sebe liší zejména svými funkcemi, od kterých se pak odvíjí také cena. Vozíky to mohou být naprosto klasické, avšak mohou to být také vozíky s přídavnou hydraulickou rukou, například na zvedání těžkých kmenů a tak podobně.

Za takové vozíky pak ale budete muset samozřejmě zaplatit opravdu veliké peníze. Pokud se budete chtít na nějaké vozíky za čtyřkolky podívat, můžete se mrknout například do nějakých internetových obchodů, které se tímto zabývají.

Přímo na vozíky se specializuje například internetový obchod, který naleznete na internetové adrese vozikyzactyrkolky.cz. Tím úplně základním je zde vozík s označením zahradník. Jedná se o střední veliký vozík, který vyniká zejména svou výbornou manévrovatelností a nízkou cenou. Vozík se může stát ideálním pomocníkem například na farmu, zahradu, chalupu, ale třeba také do lesa. Do vozíku můžete naložit také sypký materiál, a to dokonce až do čtyř set padesáti kilogramů.

Vozík má zvýšenou bočnici, což vlastně zajišťuje opravdu veliký objem a spoustu prostoru pro váš materiál. Tento vozík můžete pořídit za cenu zhruba dvanácti a půl tisíce korun. Jenom na okraj se podíváme na vozíky s hydraulickými rameny, které zde můžete pořídit za cenu zhruba kolem dvou set tisíc korun. Nejedná se tedy opravdu o žádnou levnou záležitost.

Vložil Závěsy za čtyřkolku | Štítek , , , | Zanechat komentář

Bazar čtyřkolek

Čtyřkolky nejsou samozřejmě žádnou levnou záležitostí, přičemž jejich ceny můžeme přirovnat například k cenám motorek nebo dokonce automobilů. Pokud bychom se měli bavit o nových kvalitních čtyřkolkách, tak ty můžeme pořídit například za ceny od sta tisíc korun. Můžeme je koupit ale také za tři sta tisíc.

Pokud nechcete vyhazovat takové veliké peníze za čtyřkolku, stále se můžete samozřejmě podívat do nějakých bazarů, kde je můžete sehnat za ceny mnohem příznivější. Takových internetových bazarů je samozřejmě poměrně veliké množství, přičemž přímo na čtyřkolky a podobné produkty se specializuje například autobazar quadmania.cz.

V současné době zde naleznete něco kolem jednoho tisíce inzerátů týkající se čtyřkolek a jejich doplňků, či příslušenství. V prvé řadě si zde můžete vybrat ze značek, které chcete, aby se vám zobrazovali. Naleznete zde značky, jako například Access Motor, Hsun, Linhai, SMC, Dinli, Suzuki, Blata, Goes, TGB, Honda, Kymco, Yamaha a spoustu dalších. Kromě samotných čtyřkolek zde dále naleznete tedy také příslušenství a náhradní díly.

Jedná se například o baterie, elektroniku, nářadí, zrcátka, pneumatiky, kola a ráfky, nádrže a tak podobně. Samozřejmostí jsou pak třeba boty, chrániče, kombinézy, přilby, brýle, dresy, rukavice, bundy a tak dále.

Vložil Prodej čtyřkolek | Štítek , , , | Zanechat komentář