Typy čtyřkolek a příslušenství

Radlice na čtyřkolku

Zima je nepříjemným obdobím zejména pro lidi, kteří se starají o údržbu silnic, chodníků a tak podobně. Většinou se na údržbu a odmetání sněhu využívají čtyřkolky nebo malotraktory, za které jsou zaháknuty radlice. Pro tyto stroje jsou vyráběny speciálně zkonstruované radlice, které vynikají svojí odolností, dvojitým vyztužením  a dlouhou životností.

Tyto radlice jsou vyztuženy po celé spodní hraně, mají dvě boční žebra a čtyři masivní podélná žebra. Pokud se budete chtít na nějaké takové radlice pro zimní údržbu za čtyřkolku podívat, tak se můžete v prvé řadě samozřejmě zajít podívat do nějakého lokálního kamenného obchodu. Pokud se žádný takový ve vašem okolí nenachází, můžete se mrknout samozřejmě do nějakého internetového obchodu, který se zabývá prodejem takového typu sortimentu.

Do internetového vyhledávače napište heslo jako “radlice na čtyřkolku” a vyjede vám množství odkazů na tyto internetové obchody. V České republice je jedním z takových obchodů například Vares, který se zabývá zejména prodejem zahradní techniky, jako jsou třeba zahradní traktory, robotické sekačky, válce za zahradní traktory nebo právě radlice.

Pokud bychom se měli bavit o ceně těchto radlic, tak se připravte na poměrně veliké množství peněz. Cena samozřejmě závisí zejména na velikosti, přičemž nejmenší můžete pořídit za cenu zhruba kolem sedmi tisíc korun a ty dražší za cenu zhruba kolem deseti tisíc korun.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Pracovní příslušenství a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.