Typy čtyřkolek a příslušenství

Bazar čtyřkolek

Čtyřkolky nejsou samozřejmě žádnou levnou záležitostí, přičemž jejich ceny můžeme přirovnat například k cenám motorek nebo dokonce automobilů. Pokud bychom se měli bavit o nových kvalitních čtyřkolkách, tak ty můžeme pořídit například za ceny od sta tisíc korun. Můžeme je koupit ale také za tři sta tisíc.

Pokud nechcete vyhazovat takové veliké peníze za čtyřkolku, stále se můžete samozřejmě podívat do nějakých bazarů, kde je můžete sehnat za ceny mnohem příznivější. Takových internetových bazarů je samozřejmě poměrně veliké množství, přičemž přímo na čtyřkolky a podobné produkty se specializuje například autobazar quadmania.cz.

V současné době zde naleznete něco kolem jednoho tisíce inzerátů týkající se čtyřkolek a jejich doplňků, či příslušenství. V prvé řadě si zde můžete vybrat ze značek, které chcete, aby se vám zobrazovali. Naleznete zde značky, jako například Access Motor, Hsun, Linhai, SMC, Dinli, Suzuki, Blata, Goes, TGB, Honda, Kymco, Yamaha a spoustu dalších. Kromě samotných čtyřkolek zde dále naleznete tedy také příslušenství a náhradní díly.

Jedná se například o baterie, elektroniku, nářadí, zrcátka, pneumatiky, kola a ráfky, nádrže a tak podobně. Samozřejmostí jsou pak třeba boty, chrániče, kombinézy, přilby, brýle, dresy, rukavice, bundy a tak dále.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Prodej čtyřkolek a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.