Typy čtyřkolek a příslušenství

Půjčovna čtyřkolek

Půjčením čtyřkolky si můžete se svými kamarády nebo třeba s partnerkou udělat opravdu krásný a zajímavý víkend, na který jen tak nezapomenete. Půjčováním čtyřkolek se zabývá v dnešní době opravdu poměrně veliké množství společností. Velice často jsou také na slevomatech prodávány různé slevové kupony a vouchery, pomocí kterých můžete ušetřit opravdu pěkné peníze při půjčení čtyřkolky.

Pokud tedy uvažujete o zapůjčení, tak se určitě nejdříve mrkněte na tyto slevové servery. Pokud se chcete podívat, jestli existuje nějaké společnosti, které čtyřkolky půjčují, ve vašem okolí, tak jednoduše zadejte do internetového vyhledávače heslo jako třeba “půjčovna čtyřkolek + místo vašeho bydliště.”

Mělo by vám vyjet poměrně veliké množství odkazů na společnosti, které se tímto typem služeb zabývají. Pokud bychom se měli bavit například o brněnsku, tak zde existuje společnost, kterou naleznete na internetové adrese mbctyrkolky.cz. Na oficiálních stránkách se dozvíte, že si zde můžete vypůjčit čtyřkolku TGB Blade 550 LT 4×4.

Jedná se o čtyřkolku, která je dvousedadlová a je přímo určená například pro práci v těžce dostupných oblastech, ale také třeba pro pěkné víkendové výlety ve dvou. Pokud bychom se měli bavit o ceně, tak například na jeden den stojí vypůjčení čtyřkolky dva tisíce čtyři sta korun. Samozřejmě si ji můžete vypůjčit například na hodinu, což stojí sedm set korun.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Prodej čtyřkolek a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.