Typy čtyřkolek a příslušenství

ATV čtyřkolky

Výrobců kvalitních čtyřkolek je v dnešní době poměrně veliké množství. Jednou z velice oblíbených společností je pak například společnost Goes. Jedná se vlastně o evropskou skupinu, která se specializuje na vývoj, design a distribuci skútrů, čtyřkolek a jejich příslušenství.

Pokud se podíváte na oficiální stránky tohoto obchodu, tak se můžete podívat na všechny produkty, které má společnost ve svém portfoliu. Naleznete zde samozřejmě jak čtyřkolky pro děti a pro mládež, tak také opravdu namakané čtyřkolky na závodění a těžkou práci. Jednou z velice oblíbených a dobře hodnocených čtyřkolek je zde například čtyřkolka Goes s označením 520 Forest.

Jedná se o profesionální pracovní čtyřkolku, která má pětistovkový motor. Tato čtyřkolka je vhodná zejména pro těžkou práci na farmě nebo v lese. Její hlavní předností je jednoduchost a osvědčená celková konstrukce. V dané kategorii se jedná o nejlépe hodnocenou čtyřkolku v poměru kvalita / cena. Na stránkách společnosti Goes se nachází model po prvním majiteli, který ji používal jeden rok.

Čtyřkolka má najeto zhruba jeden tisíc kilometrů a rok výroby je 2013. Čtyřkolku si můžete pořídit za cenu zhruba kolem devadesáti tisíc kroun, přičemž původní cena byla sto dvacet tisíc korun.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Typy čtyřkolek a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.