Typy čtyřkolek a příslušenství

Elektrická čtyřkolka

Elektrické čtyřkolky se vyrábějí spíše menší a pro děti. Avšak na trh došly také klasické elektrické čtyřkolky, se kterými si užijete opravdu pohodovou jízdu. Konkrétně se jedná o mode s názvem čtyřkolka Geo Country.

Jedná se osvětově první elektrickou ATV čtyřkolku, která je celosvětově dostupná, homologovaná na pozemní komunikace a svým uživatelům může nabídnout opravdz vysoký standard. Čtyřkolka je dělána zejména pro ty, kteří hledají uspokojivý a vysoký výkon, avšak současně chtějí také zůstat ekologičtí.

Čtyřkolka totiž nemá samozřejmě žádné emise a jezdí bez toho, aby vydávala nějaké zvuky. Jedná se o spolehlivý a robustní stroj, které můžete využívat jak pro zábavu, tak také pro pracovní vyžití. Čtyřkolka je také opravdu ideální pro milovníky přírody.

Můžete se s ní vydat do lesů bez toho, aby o vás zvířata věděla již několik kilometrů dopředu. Můžete tak v lesích spatřit to, co byste na obyčejné motorové čtyřkolce nikdy nespatřili. Pokud bychom se měli bavit o výkonu, tak čtyřkolka nabízí celkově 4 kW. Samozřejmostí je pakl brzdový rekuperační systém.

Dodávány jsou také bezúdržbové Northtar gelové baterie, které vynikají svojí technologií AGM. Pod řídítky se nachází veliký a přehledné LCD displej, který vám nabídne všechny aktuální informace, například o stavu baterie a tak podobně. Tuto výbornou elektrickou čtyřkolku můžete pořídit za cenu zhruba kolem dvou set padesáti tisíc.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Typy čtyřkolek a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.