Typy čtyřkolek a příslušenství

Vozík za čtyřkolku

Vozíky za čtyřkolku jsou velice užitečné například pře těžkých pracích v lesích, na farmě a tak podobně. Vozíků za čtyřkolky existuje samozřejmě opravdu veliké množství druhů, přičemž se od sebe liší zejména svými funkcemi, od kterých se pak odvíjí také cena. Vozíky to mohou být naprosto klasické, avšak mohou to být také vozíky s přídavnou hydraulickou rukou, například na zvedání těžkých kmenů a tak podobně.

Za takové vozíky pak ale budete muset samozřejmě zaplatit opravdu veliké peníze. Pokud se budete chtít na nějaké vozíky za čtyřkolky podívat, můžete se mrknout například do nějakých internetových obchodů, které se tímto zabývají.

Přímo na vozíky se specializuje například internetový obchod, který naleznete na internetové adrese vozikyzactyrkolky.cz. Tím úplně základním je zde vozík s označením zahradník. Jedná se o střední veliký vozík, který vyniká zejména svou výbornou manévrovatelností a nízkou cenou. Vozík se může stát ideálním pomocníkem například na farmu, zahradu, chalupu, ale třeba také do lesa. Do vozíku můžete naložit také sypký materiál, a to dokonce až do čtyř set padesáti kilogramů.

Vozík má zvýšenou bočnici, což vlastně zajišťuje opravdu veliký objem a spoustu prostoru pro váš materiál. Tento vozík můžete pořídit za cenu zhruba dvanácti a půl tisíce korun. Jenom na okraj se podíváme na vozíky s hydraulickými rameny, které zde můžete pořídit za cenu zhruba kolem dvou set tisíc korun. Nejedná se tedy opravdu o žádnou levnou záležitost.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Závěsy za čtyřkolku a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.